Hosting Taşıma

Web ve/veya kurumsal mail hosting firmanızı değiştirmek mi istiyorsunuz?

Şu an kullandığınız hosting firmanız ihtiyaçlarınıza cevap veremiyor mu? Maillerinizde sık sık sorun mu yaşıyorsunuz? Web siteniz yeterince hızlı değil mi? Hosting firmanızı değiştirebilir ve yeni nesil çözümlere kavuşabilirsiniz.

Taşınma süreci nedir?
Hosting taşıma, belirli standartlardaki firma ve sitelere uyguladığımız ÜCRETSİZ bir prosedür. Siz bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, mevcut hosting firmanızdaki tüm verileri yedekliyor ve kayıpsız taşınmanız için gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Hem web hem mail tabanında bir kayıp yaşamadan taşınmanız ilk odak noktamız!

Taşınma ne kadar sürüyor?
Taşınma öncesi hazırlık 1 iş günü, taşınma süreci de 1 gün sürüyor. Ancak taşınma işleminde kayıp yaşanmaması için taşınma işlemleri genellikle pazar günleri gece 23:00 - 04:00 saatleri arasında dijital ortamda yapılıyor. Siz mesainize başladığınızda her şey hazır halde olacaktır.

Taşınma sonrası ilk gün!
Genellikle ekibimiz uzaktan yardım programımız [ANYDESK] ile bağlantı kurarak güvenlik politikası gereği güncellenen şifreler ve diğer ayarlamaları yapar. Bu yaklaşık 1 saat sürebilir.  Sonrasında hizmetleri sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Web sitemi de taşıyacak mısınız?
Bu sizin paket seçiminize ve karşı firma ile olan tescil anlaşmanıza bağlıdır. Eğer web sitenizi de taşımak isterseniz [Web + Mail Hosting Paketi Kapsamında]  web site tasarımınız özel bir tescil / lisans hakkı ile karşı firma tarafından korunmuyorsa kolayca taşıma yapabiliriz. Eğer bir lisans sorunu varsa da endişe etmeyin, web sitenizin daha işlevsel bir versiyonunu sizin için 3 gün içerisinde oluşturup lisansınızı teslim edebiliriz. Üstelik bu işlem tamamen ÜCRETSİZDİR!

Hosting taşımaya ne zaman karar vermeliyim?
Web ve / veya kurumsal mail hosting hizmetlerinizi DenizliHosting.com.tr yönetimine taşımak için, firma değişimine karar verme sorularınız şunlar olabilir;

- Ulaşılamayan firma,
- Teknik destek alamama,
- Çok fazla spam mail saldırıları,
- Sürekli sorun yaşatan mail trafiği,
- Eski teknoloji webmail sistemleri,
- Çözüm üretemeyen müşteri desteği,
- Piyasa koşullarından bağımsız fiyatlar,
- Hatalı fiyat / performans oranı.

Hosting taşınma uygunluk kontrolü yapın!

HİZMETLER

Web Hosting

Web sitenizin 7/24 kesintisiz yayın yapması için gerekli web hosting hizmetlerinde dünya standartlarında servis. 

Kurumsal Mail

Güvenli, sınırsız ve çözüm odaklı uygulamalarla şirket maillerinizi işin uzmanına teslim edin.

Hosting Taşıma

Mevcut sisteminizden memnun değil misiniz? Fiyat / performans ihtiyaçlarında tekliflerimizi inceleyin.

Teknik Destek

Eğer bizimle çalışırsanız sürekli ve sınırsız  teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Detayları inceleyin.

Denizli'de kurumsal mail hosting, web hosting servis sağlayıcı, internet sitesi teknik destek çözümleri, kurumsal mail çözümleri sunan 17 yıllık firma.