Outlook Lisanslama

Firmanızı ve verilerinizi tehlikeye atmayın.
Lisanslı Microsoft Office ürünleri kullanın.

1 Yıllık Outlook Lisanslama
Sadece 699,00 TL/Yıl
* Uzaktan Ücretsiz Kurulum Dahildir. 1 Kullanıcı için geçerlidir. KDV Hariçtir.

Günümüzde kurumların, firmaların interneti en aktif kullandığı nokta dijital haberleşme yani mail sistemidir. Bu kimi zaman doğrudan bir yazışma olur, kimi zaman bir api ile çalışan yazılımlar arası haberleşme. Mail sisteminin firmalar için bu denli önemli olduğu bir dönemde bizim önerdiğimiz en güvenilir, kolay ve pratik mail yazılımı: Microsoft Office Outlook'tur.

Kolay yedekleme, PST dosyaları ile kolay taşınma, mobil desteği, takvim uyumluluğu, toplantı vb grup çalışma uyumluluğu, imap, pop, smtp gibi protokollere uyumluluğu ile günümüzün en fazla kullanılan mail yönetim programı Outlook!

Gerek kişisel, gerek firma bazında bir çok kişi outlook programını deneme / lisanssız sürüm olarak indirebiliyor. Bu tarz kullanıma izin veriliyor. Ancak Microsoft deneme süresi bittiğinde Outlook Lisansı bekliyor ve bu lisans dijital olarak imzalanmadığında programın bazı özellikleri kısıtlanıyor veya rahatsız edici sürekli uyarılar ekrana gelmeye başlıyor.

Outlook lisansımın olmadığını nasıl anlarım?
Eğer Office 365 (Microsof 365) kurduysanız deneme süresi bitince devre dışı özellikler görebilirsiniz. "Outlook  Etkinleştirme Gerekiyor" ibaresi de bir başka lisans gereksinimi göstergesidir.  Bazı durumlarda "Yalnızca Görüntüleme (Lisanssız)" ibaresi de size lisanssız outlook kullandığınızı belirtir.

Nasıl lisanslı kullanacağımı bilmiyorum?
Microsoft yazılımları çok çeşitli olduğu için hem lisansların hem yazılımların da pek çok alternatifi var. Kullanmadığınız özelliklere para vermek yerine, en çok kullandığınız ürün ve özelliklere para yatırıp lisanslarını almakta fayda var.
Bizler sizin için en uygun lisansı tespit ediyor, özellikle Outlook kullanımlarınızda size engel oluşturmadan, tüm özellikleri aktif kullanmanıza imkan sunacak lisanslar ile kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Denizli Outlook Microsoft Office Programı Lisanslama, lisans satışı konusunda ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. Uzaktan veya yerinde kurulum hizmetimizle Outlook ürünlerinize lisans kazandırıyor hem şirketinizi yasallaştırıyor hem işlerinizin  lisans uyarıları ile kesintiye uğramasını önlüyoruz.

Outlook lisansları bilgi için sizi arayalım!

HİZMETLER

Web Hosting

Web sitenizin 7/24 kesintisiz yayın yapması için gerekli web hosting hizmetlerinde dünya standartlarında servis. 

Kurumsal Mail

Güvenli, sınırsız ve çözüm odaklı uygulamalarla şirket maillerinizi işin uzmanına teslim edin.

Hosting Taşıma

Mevcut sisteminizden memnun değil misiniz? Fiyat / performans ihtiyaçlarında tekliflerimizi inceleyin.

Teknik Destek

Eğer bizimle çalışırsanız sürekli ve sınırsız  teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Detayları inceleyin.

Denizli'de kurumsal mail hosting, web hosting servis sağlayıcı, internet sitesi teknik destek çözümleri, kurumsal mail çözümleri sunan 17 yıllık firma.