Kurumsal Mail Hosting

Denizli mail eposta hosting çözümlerinde kalite, güven ve sınırsız destek anlayışı ile fark yaratıyoruz.

Kurumsal mail hosting çözümlerimizle, Denizli mail hosting hizmetleri sunuyoruz. Şirketiniz için kendi alan adınızla kullandığınız kurumsal mail çözümleri size güven, ayrıcalık ve esnek kullanılabilirlik katar.
İster 1 adet ister 100 adet olsun, kurumsal mail çözümlerimiz sizin için uyarlanabilir.

Neden kurumsal mail kullanmalısınız?
@gmail ve @hotmail gibi ücretsiz uzantı ile oluşturulan mailler halka açıktır ve herkes istediği an bir kaç dakika içerisinde bir mail hesabı alabilir. Bu da bu sistemlerin güvensiz olmasına neden olur. Özellikle sosyal hackerlık ile bu tarz mail sistem şifreleri kolayca ele geçirilebilmektedir. Önemli şirket yazışmalarının, tahsilatların böylesine güvensiz bir ortamda gidip gelmesi son derece tehlikelidir. Kurumsal mail ile kendi şirketiniz / firmanız için @firmaadaniz.com.tr gibi bir alan adınız olur ve mailleriniz bu uzantı ile çalışır. Sizden başka hiç kimse bu uzantı ile bir mail hesabı oluşturamaz.

Sınırlarınız nedir?
Mailde kota önemli bir değerdir. Bazen "Sınırsız" olarak tabir edilen paketler sınırlı özelliklerle sunulur. Biz deneyimlerimize dayanarak sınırlı sistemleri, sınırsız hale getiriyoruz. Üstelik tam bir yedekleme özelliği ile. Bu noktada Microsoft Office Outlook uygulamasından destek buluyoruz. Microsoft'un tüm deneyimleri ve güveni ile oluşturulan bu uygulama şu anda en popüler ve kolay mail uygulamasıdır. Kurumsal maillerinizi organize şekilde outlook uygulamanızda çalıştırıyor, otomatik yedekliyor ve sınırlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Sınırsız adet mail hesabı tanımlayabiliyoruz. Her mail kutusu için göreceli 250 MB kota bulunsa da bunu sınırsız hale getiriyoruz. Yani mailbox kota sınırınız bulunmuyor.  Dosya eki gönderim limitimiz ise 20 MB. 
Daha büyük dosya eki gönderimi mi yapıyorsunuz? Wetransfer sistemi ile 2 GB'a kadar dosya gönderimi mümkün.

Kurumsal maillerimiz güvende mi?
Sunucularımız SSL güvenlik ekipmanları ve antispam sistemleri ile donatıldı. Firewall ile korunuyor ve olası şifre hırsızlıklarında IP engelleme sistemi kullanıyor. Yüksek standartta mail box şifre oluşumu zorunlu. Tüm bunların dışında outlook ile düzenli yedeklenen mailleriniz sizin kontrolünüzde.

Özellikleriniz nelerdir?
Kurumsal mail hosting paketimiz sadece kurumsal mail kullanmak isteyen, mail trafiğine odaklanan firmalar için tasarlanmıştır.

- Sınırsız mail hesabı
- POP / SMTP tabanlı sınırsız kota
- IMAP tabanlı / 2 GB veya 10 GB kota desteği
- Sınırsız süre teknik destek
- Mobil uyumlu WebMail
- Anti-Spam / Anti-Virus
- Yedekleme desteği
- Grup mail sistemi

Kurumsal mail sistemi hakkında sizi arayalım!

HİZMETLER

Web Hosting

Web sitenizin 7/24 kesintisiz yayın yapması için gerekli web hosting hizmetlerinde dünya standartlarında servis. 

Kurumsal Mail

Güvenli, sınırsız ve çözüm odaklı uygulamalarla şirket maillerinizi işin uzmanına teslim edin.

Hosting Taşıma

Mevcut sisteminizden memnun değil misiniz? Fiyat / performans ihtiyaçlarında tekliflerimizi inceleyin.

Teknik Destek

Eğer bizimle çalışırsanız sürekli ve sınırsız  teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Detayları inceleyin.

Denizli'de kurumsal mail hosting, web hosting servis sağlayıcı, internet sitesi teknik destek çözümleri, kurumsal mail çözümleri sunan 17 yıllık firma.